Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 42
візитів сьогодні: 5618
візитів всього: 590128
Прогноз погоди
Житомирський "Велодень" – свято для всієї родини
31 травня 2016 року 10:52
Вже традиційно, в останню неділю весни, 29 травня у Житомирі відбувся "Велодень". За інформацією управління патрульної поліції у місті Житомирі, цього року до свята приєдналися 1,5 тисячі учасників. "Велодень" організували за підтримки управління у справах сім'ї, молоді та спорту міської ради спільно з Клубом велосипедистів міста Житомира "ВелоЖитомир".
 
Велосипедисти вишикувалися в колону біля кінотеатру "Жовтень" та вирушили центральними вулиця Житомира.  Учасники прикрашали свої двоколісні українською символікою, прапорцями та синьо-жовтими стрічками. На свято житомиряни приходили родинами, встановлювали на велосипеди дитячі велосидіння.
 
Для найактивніших організатори підготували подарунки: за правильну відповідь на запитання про правила дорожнього руху спортсмени могли отримати браслети та значки з символікою "Велодня". Присутніх на "Велодні" розважав музичний гурт з Харкова "HeartBeat Brass Band".
Цьогорічне свято вже дев'яте за рахунком. Співорганізатор "Велодня" Микола Костриця пам'ятає перший день велосипедів, до якого долучилося декілька людей.
 
"В Житомирі було декілька велосипедистів, які не просто мали велосипеди та їздили на них на роботу, а любили кататися на природу, їздити у велопоходи. І поступово з кожним роком такі акції ставали більшими, були вже інформаційними кампанії. Так кінець травня традиційно став всеукраїнським Велоднем", – розповідає Микола Костриця.
 
До колони велолюбителів долучився Житомирський міський голова Сергій Сухомлин. Він також повідомив, коли у Житомирі чекати велоінфораструктуру.
 
"У нас є проект по будівництву велодоріжок, зміни транспортних маршрутів в місті Житомирі, по односторонньому руху, де передбачені вже доріжки, але в цьому році і в наступному ми не будемо цього робити. У нас буде проводитися дуже багато робіт по заміні мереж водоканалу і теплокомуненерго, треба спочатку зробити мережі, а потім вже перекладати асфальт, а не навпаки. Тому з цим проектом треба буде почекати. Але в цьому році у нас до осені буде побудована станція водних видів сорту на Корбутівці, і в цьому проекті ми вже передбачаємо будівництво велодоріжки десь протяжністю біля 7 км. Ми хочемо з'єднати Корбутівку, гідропарк з парком Гагаріна і ще кільце зробити біля вулиці Чуднівської, щоб замкнути коло для того, щоб наші спортсмени, діти, могли тренуватися і житомиряни могли користуватися цією велодоріжкою", – сказав Сергій Сухомлин.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare