Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 39
візитів сьогодні: 5614
візитів всього: 579687
Прогноз погоди
У Житомирі відбудуться змагання під гаслом «Пограй з дитиною в теніс!»
25 травня 2016 року 16:26
Діти разом з батьками зможуть пограти в настільний теніс та виграти подарунки. Про це повідомили в  управлінні у справах сім'ї, молоді та спорту міської ради.
 
Під гаслом «Пограй з дитиною в теніс!» ГО «Конгрес активістів культури» в рамках проекту «Активні громадяни» від Британської Ради в Україні ініціює проект з популяризації здорового способу життя, відповідального батьківства, альтернативного способу проведення сімейного дозвілля через гру в настільний теніс.
 
Змагання націлені не на спортсменів професіоналів, а саме на любителів настільного тенісу, тому всі діти, хто хоч трошки грає в настільний теніс в школі на перервах, чи влітку на відпочинку може спробувати свої сили. Змагання залежно від кількості учасників буде в декількох вікових категоріях і окремо командний залік для дітей з кимось з батьків. Переможці гарантовано отримають цінні призи.
 
Запрошуємо дітей віком 7-15 років та їх батьків на відкриті змагання приурочені до Міжнародного дня захисту дитини, які пройдуть уже 28 травня в тенісному клубі «Спін» що в ТРЦ Глобал UA. Початок реєстрації - о 10.30 год.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare