Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 38
візитів сьогодні: 5618
візитів всього: 590137
Прогноз погоди
До уваги автомобільних перевізників!
13 травня 2016 року 16:59
У рамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011 – 2020 років, у період   з 16 по 22 травня 2016 року проводиться Тиждень безпеки дорожнього руху в  регіоні.
Мета проведення заходів - активізація проведення роботи щодо підвищення безпеки дорожнього руху, попередження та запобігання дорожньо-транспортних пригод при здійсненні перевезень пасажирів та вантажів автомобільним транспортом, дотримання автомобільними перевізниками та водіями транспортних засобів вимог законодавства в сфері автомобільного транспорту.  
Під час проведення заходів Управлінням Укртрансбезпеки у Житомирській області спільно з Управлінням превентивної діяльності ГУ Національної поліції у Житомирській області особлива увага приділятиметься забезпеченню перевізниками:
 
  • передрейсових технічних оглядів транспортних засобів та технічному стану ТЗ в цілому,
  • проходження водіями передрейсових та періодичних медичних оглядів,
  • обов’язкового зберігання автобусів, що використовуються для перевезення пасажирів на комерційній основі у спеціально пристосованих для цього приміщеннях, гаражах майданчиках, стоянках, забезпечених засобами охорони;
  • проведення інструктажів з водіями транспортних засобів,
  • дотримання водіями режимів праці та відпочинку,
  • обов’язкових видів страхування на автомобільному транспорті;
  • наявності визначених статтями 39 і 48 Закону України «Про автомобільний транспорт» документів, на підставі яких здійснюються перевезення автомобільним транспортом.
Управління Укртрансбезпеки у Житомирській області


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare