Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 14
візитів сьогодні: 5420
візитів всього: 354378
Прогноз погоди
Незабаром у Житомирі відкриють Центр захисту тварин
10 травня 2016 року 17:06
До кінця травня у Житомирі на вулиці  Параджанова, 87  відкриють Центр захисту тварин,  й   розпочнеться плановий відлов собак у місті. Про це повідомили під час засідання виконавчого комітету міської ради.
 
«Плануємо відкрити Центр захисту тварин і відловлювати собак. Розпочнемо з тих мікрорайонів, де найбільше скупчення, наприклад, з Польової. Звертатимемося до житомирян та бізнесу з проханням допомоги по утриманню собак», – зазначив міський голова Сергій Сухомлин.
 
За словами начальника управління  житлового господарства міської ради Сергія Кондратюка, робота з безпритульними тваринами – одне з головних  проблемних питань у Житомирі.
 
На сьогодні роботи по будівництву Центру захисту тварин вже завершені, працюють над встановленням  обладнання. Щодо графіку відлову собак, спланованого по мікрорайонам, житомирян  буде поінформовано через засоби масової інформації.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове