Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 32
візитів сьогодні: 5614
візитів всього: 542624
Прогноз погоди
День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відзначили у Житомирі
9 травня 2016 року 11:57

Традиційно мешканці міста 9 травня зібралися біля Монументу Слави. Присутні згадували всіх, кого минулого століття торкнулася страшна війна  -  від хоробрих воїнів, які не шкодували життя, захищаючи свою рідну землю, до невинних дітей, юні роки яких були сповнені страху, горя і болю.

І ветерани, і представники влади, і мешканці міста, які прийшли вшанувати пам'ять загиблих, були єдині у тому, що сучасне покоління має докласти усіх зусиль аби не допустити повторення історії. Адже незалежно від того, на чиїй стороні перемога, в умовах війни мова завжди іде про втрату людських життів, які є найбільшою цінністю у будь-якій державі.

Звертаючись до присутніх міський голова Житомира Сергій Сухомлин згадав захисників України одразу у двох війнах - другій світовій та теперішній, на Сході країни.

"Ніяка війна не варта сліз матері за загиблим сином, ніякі імперські амбіції не варті плачу дитини за загиблим батьком. Тому пам'ятаймо всіх, хто загинув і не допустимо повторення помилок. Сьогодні на Сході йде війна, неоголошена війна. Під брендом георгіївських стрічок інша імперія веде війну проти братського народу. Сьогодні ми пам'ятаємо і тих хлопців, які зараз ціною свого здоров'я і життя захищають нашу Україну. З Днем перемоги та примирення", - зазначив Сергій Сухомлин.Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare