Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 19
візитів сьогодні: 5399
візитів всього: 356313
Прогноз погоди
У школах Житомира пройшли дні цивільного захисту
6 травня 2016 року 12:21
У загальноосвітніх навчальних закладах, ліцеях та коледжах Житомира завершено проведення «Дня цивільного захисту». Про це повідомили в  управлінні з питань надзвичайних  ситуацій та цивільного захисту населення міської ради.
 
Традиційно  в  навчальних закладах міста організовується та проводиться цілий комплекс заходів з питань цивільного захисту. Підсумком роботи з підготовки учасників навчально-виховного процесу загальноосвітніх навчальних закладів, ліцеїв та коледжів за навчальний рік з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності є «День цивільного захисту».
 
Даний захід проводився у відповідності до завчасно розроблених планів, які передбачали проведення тематичних відкритих уроків, спортивних змагань, виставок дитячої творчості, демонстрацію відеоматеріалів, інше. Школярі практикувалися у наданні медичної допомоги та закріплювали знання з правил поведінки в екстремальних умовах.
 
До проведення «Дня цивільного захисту» було залучено  фахівців територіальних органів ДСНС України, Національної Поліції, Прикордонної служби, які продемонстрували на виставках презентаціях технічні можливості спецтехніки, засобів для проведення аварійно-рятувальних робіт, особистого захисту, тощо.
 
На завершальному етапі в ході заходу були проведені спеціальні об’єктові тренування за тематикою в залежності від притаманних навчальному закладу внутрішніх та зовнішніх ризиків небезпеки. Під час тренувань відпрацьовувались практичні питання евакуації. Організація та проведення евакуації учасників навчально-виховного процесу є одним із основних та найбільш важливих елементів «Дня цивільного захисту».
 
«Маємо впевненість у  тому, що під час проведення «Дня цивільного захисту» учасники навчально-виховного процесу удосконалили теоретичні знання з питань цивільного захисту, набули навичок і практичного досвіду у сфері безпеки життєдіяльності», - зазначив  Олександр Куліковський, заступник начальника управління з питань НС та ЦЗН міської ради.

 

За інформацією управління з питань НС та ЦЗН міської ради

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове