Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 27
візитів сьогодні: 5530
візитів всього: 481589
Прогноз погоди
Вихованці міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів працюють з рослинами та спілкуються з природою
4 травня 2016 року 16:02
У Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів Житомирської міської ради відбулася соціальна акція з озеленення прилеглої території та водночас розширення курсу гарденотерапії. За сприяння генерального директора Товарної біржі «Житомирські торги» Лілії П'ятак було висаджено саджанці вічнозелених багаторічних рослин. Про це розповіла лікар-дефектолог  центру реабілітації Тетяна  Рясновська.
 
Останні роки в Україні розробляються та впроваджуються у практику роботи реабілітаційних центрів нові методики соціальної реабілітації. Це сприяє підвищенню соціальної адаптації, життєвої активності дітей з інвалідністю. Однією з таких методик є гарденотерапія, яка покладена в основу спецкурсу «Гарденотерапія», що впроваджується у центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів.
 
«Застосування методу гарденотерапії сприяє заохоченню дітей-інвалідів до роботи з рослинами та передбачає корекцію психоемоційного стану: розвиток тонкої моторики, покращення орієнтації у просторі, покращення логічного мислення, формування естетичного смаку, створення умов для психоемоційної релаксації», -  зазначила Тетяна Рясновська.
 
Доступним способом корекційного впливу на розвиток емоційної та розумової сфери дітей-інвалідів є їхнє залучення до спілкування з природою.
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare