Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 35
візитів сьогодні: 5458
візитів всього: 403713
Прогноз погоди
Лабораторія та фізіотерапевтичний кабінет дитячої поліклініки Богунського району буде працювати 
28 березня 2016 року 18:29
Лабораторія та фізіотерапевтичний кабінет дитячої поліклініки Богунського району буде працювати. Але за іншими адресами. Просимо житомирян не створювати паніку довкола закриття відділення за адресою пр. Миру, 1а. 
 
«Кабінет і лабораторія працюватимуть, тільки у інших поліклініках. Бо приміщення по проспекту Миру, 1а знаходиться в аварійному стані. Там небезпечно для перебування персоналу та дітей з огляду на давній вік будівлі. Реконструкція чи капітальний ремонт потребує значних капіталовкладень, які на даний час реалізувати складно», - зазначає заступник міського голови з гуманітарних питань Матвій Хренов.
 
Дитяча лабораторія працюватиме в дитячій поліклініці №1 по вул. 1-го Травня, 23 з 8 до 16 години та у філії лікарів загальної практики по вул. Лесі Українки, 4, також у дві зміни. Окрім того, кабінет забору крові діятиме також і у дитячій поліклініці за адресою проспект Миру, 11.
 
Фізіотерапевтичний кабінет функціонуватиме у відділенні фізіотерапії у дитячій поліклініці №1 по вул. 1-го Травня, 23, де використовуються сучасні методики лікування та реабілітації. Усі медичні працівники будуть переведені в інші структурні підрозділи, а якість надання послуг для дітей стане вищою.
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове