Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 34
візитів сьогодні: 5504
візитів всього: 442579
Прогноз погоди
Житомирян закликають допомогти зібрати кошти на реалізацію проекту "Героїчні будні воїнів-десантників по захисту Батьківщини"
28 березня 2016 року 15:03
У місті стартує новий спільний проект Союзу десантників Житомирщини та спілки художників.  7 митців із Житомира  в першій половині квітня  поїдуть в зону АТО для художнього виконання 49 творів живопису, серед них  - Василь Махлай, Валерій Кулавін, Сергій Носок  на чолі з Василем Кондратюком та іншими. Впродовж щонайменше 15 діб художники перебуватимуть пліч-о-пліч з військовими як у спокійних місцях, так і на лінії фронту. Побачене та пережите, а також свої відчуття художники переноситимуть у вигляді замальовок, етюдів, ескізів на свої полотна.  
 
По приїзду у Житомир напрацьований матеріал буде перенесено у чистовому виді на холст. Кожен художник створить 7 або більше картин. Для цього їм буде виділено 3 місяці часу.  
 
Вже 2 серпня до Дня високомобільних десантних військ відбудеться презентація експозиції з назвою "Героїчні будні воїнів-десантників по захисту Батьківщини". В рамках даного проекту та на виконання указу Президента "Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 — 2020 роки" від 13 жовтня 2015, виставку творів живопису будуть відвідувати діти, ветерани і учасники війн у різних роки, учасники АТО та їх сім'ї, а також усі бажаючі. Виставку буде розміщено у Домі художника, а також організатори проекту планують розміщувати її тимчасово і у інших містах. 
 
Для реалізації проекту художникам необхідні матеріали, від полотна та рам до пензлів та фарб, у грошовому еквіваленті - щонайменше 28 560 тис.грн. Для бажаючих долучитися  звертатись за тел. (097) 00 231 04, Василь Васильович Махлай – співорганізатор.
 

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове