Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 33
візитів сьогодні: 5451
візитів всього: 398335
Прогноз погоди
Між Житомирською міською радою та АТ «Державний ощадний банк України» буде підписано Меморандум
23 березня 2016 року 10:23
24 березня 2016 року о 14:20 в приміщенні Житомирської міської ради (прес-центр, І поверх) відбудеться спільна прес-конференція та урочисте підписання Меморандуму про співробітництво між Житомирською міською радою та АТ «Державний ощадний банк». Міська рада і Ощадбанк реалізовуватимуть спільні важливі для міста і його мешканців проекти в різних сферах, зокрема впровадження муніципальної картки для житомирян та поглиблення співпраці в рамках державної програми енергоефективності. 
 
Муніципальна картка - це сучасна соціальна банківська платіжна ID-картка з фото і прізвищем її користувача українською мовою. Це персоналізована, багатофункціональна, електронна картка, яка дозволяє швидше і зручніше користуватися сервісами міста. За допомогою «Картки житомирянина» мешканці міста зможуть швидше отримувати різні види послуги (комунальні, соціальні тощо). 
 
У заході візьмуть участь міський голова Сухомлин Сергій і голова правління АТ «Ощадбанк» Андрій Пишний.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове