Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 22
візитів сьогодні: 5473
візитів всього: 403571
Прогноз погоди
З 29 березня стартує місячник благоустрою міста
21 березня 2016 року 17:29
21 березня міський голова підписав розпорядження №175 «Про весняний загальноміський благоустрій та санітарне прибирання міста». Про це повідомив начальник управління комунального господарства міської ради Олександр Марцун під час чергової наради з керівниками комунальних підприємств. Керівникам підприємств, установ та організацій рекомендовано надати інформацію щодо запланованих заходів до управління комунального господарства.
 
Відповідно до розпорядження створено штаб з організації і координації робіт з проведення весняного загальноміського благоустрою та санітарного прибирання міста. Особлива увага приділятиметься впорядкуванню кладовищ, братських могил, військових поховань, облаштуванню пам’ятних місць. Місячник розпочнеться з 29 березня і триватиме до 29 квітня 2016 року.
 
«3. Рекомендувати виконавчим органам Житомирської міської ради,  керівникам підприємств, організацій,  установ, громадських організацій, релігійним конфесіям, власникам житлових будинків, населенню, військовим частинам, дислокованим на території міста:
3.1. Привести у належний стан вулиці, прилеглі, закріплені прибудинкові та виробничі території, зелені і лісові смуги, квітники, береги річок та водойм, парки, сквери, криниці, природні джерела, паркани, зупинки громадського транспорту, дорожні  знаки,  надані в  користування  земельні ділянки, бігборди, рекламні вивіски, щити для оголошень, інформаційні тумби, сітілайти, опори по вулицях міста, відповідно до балансової належності тощо, залучивши для цього наявні трудові та матеріально-технічні ресурси, - йдеться у  розпорядженні.
 
Мета  весняного загальноміського  благоустрою - очищення  території міста після зимового періоду, відновлення благоустрою та озеленення території, підготовка об’єктів міської інфраструктури до проведення загальнодержавних і загальноміських  заходів.
 
Управління по зв’язках з громадськістю міської ради 
 

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове