Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 21
візитів сьогодні: 5451
візитів всього: 398319
Прогноз погоди
Житомирські фахівці долучилися до розробки електронного "Бюджетного калькулятора"
18 березня 2016 року 12:31
Сьогодні в Аcоціації міст України проходить нарада з обговорення концептуальних питань щодо розробки електронного «Бюджетного калькулятора». Фахівці сподіваються, що даний електронний калькулятор продемонструє всі переваги та вигоди для громади наслідків бюджетної децентралізації. Захід організовано в рамках Проекту «Прозорий, підзвітний, ефективний бюджетний процес на місцевому рівні в Україні» (ПБП), який реалізує АМУ за фінансової підтримки ЄС.
 
У нараді беруть участь експерти Проектів ПБП, ПУЛЬС та представники міст – керівники фінансових управлінь. Житомирську область представляє директор департаменту бюджету та фінансів Житомирської міської ради Сергій Гаращук та регіональний консультант з бюджетних питань Галина Семенець.
 
Сьогодні місцеві фінансисти спільно з експертами та аналітиками напрацюють проект технічного завдання з розробки нового інструменту, який забезпечить підзвітність та прозорість бюджетного процесу на місцевому рівні.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове