Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 23
візитів сьогодні: 5471
візитів всього: 403560
Прогноз погоди
Житомиряни святкують Масляну
13 березня 2016 року 14:46
 
У Житомирі в міському Гідропарку проходять народні гуляння – житомиряни святкують проводи Зими та зустріч Весни – Масляну. Завітали на загальноміське свято і міський голова Житомира Сергій Сухомлин та секретар міської ради Наталія Чиж.
 
«На захід ми запросили багато житомирських підприємців, організацій, творчих колективів. Ми хочемо, щоб до цього свята долучився кожен житомирянин. Сьогодні також відбудеться шоу кухарів, де підприємці, студенти професійно-технічних закладів міста, професійні кухарі частуватимуть житомирян та гостей міста млинцями та іншими смаколиками», - розповіла  секретар міської ради Наталія Чиж.
 
«Це останній день тижня Масляної – «прощена неділя», коли прийнято просити  в усіх пробачення. Тому прошу в кожного з вас вибачення за те, що можливо ще не все нами зроблено, можливо, щось зроблено не так. Вітаю вас зі святом!», - сказав міський голова Сергій Сухомлин.
 
На гостей та мешканців міста чекає багато сюрпризів та насичена  святкова програма: майстер-класи, виставка майстрів образотворчого та народного мистецтва,  показові виступи від 12 спортивних федерацій та спортивних клубів, шоу кухарів та частування млинцями та варениками, показові виступи з володіння різними видами зброї , фольклорні гурти й колективи, вогняне шоу, театралізована хода та спалення Солом’яної баби, швидкі побачення на Алеї цілунків та загравань, катання на конях та виступи кращих колективів міста тощо.
 
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове