Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 25
візитів сьогодні: 5473
візитів всього: 403571
Прогноз погоди
Житомиряни заспівали гімн України й відзначили 151-у річницю його першого виконання (ФОТОРЕПОРТАЖ)
10 березня 2016 року 17:51
Під звуки оркестру  з нотами в руках  житомиряни об’єдналися у виконанні головної пісні нашої країни. 10 березня  Житомир відзначив 151-у  річницю від дня першого публічного виконання Державного Гімну України. Учасниками заходу стали представники влади, громадськості, духовенства, учні та студенти, жителі  та  гості міста.
 
Під патріотичні звуки гімну студенти розгорнули на майдані  ім. С.П. Корольова величезний прапор України, довжиною 18Х12 м.
 
 "Слова гімну пронизані потом, кров’ю та стражданнями  багатьох поколінь, і вони мають бути у серці кожного українця. Прапор, який пошито спеціально для флешмобу, буде передано в управління культури міської ради", - зазначає депутат міської ради Олександр Рибак.
 
Сьогодні, в непрості для країни часи,  один з головних символів нашої держави набрав нового смислового звучання, адже  має важливу об’єднуючу силу. Другий рік  поспіль 10 березня житомиряни спільно виконують гімн України, і організатори сподіваються, що така патріотична акція стане доброю традицією для Житомира.
 
 Вперше пісню «Ще не вмерла Україна» на музику Михайла Вербицького та на слова Павла Чубинського було публічно виконано  10 березня  1865 році в м. Перемишлі під час Шевченківського концерту.
 
Управління по зв’язках з громадськістю міської ради
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове