Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 33
візитів сьогодні: 5626
візитів всього: 578410
Прогноз погоди
У Житомирі відбулася подіумна дискусія «Нескінченні побажання весни в душі, краси і грації НЕ вирішують реальних проблем жінок»
10 березня 2016 року 12:48
9 березня 2016 року відбулася подіумна дискусія, лейтмотивом якої стала фраза "Нескінченні побажання весни в душі, краси і грації НЕ вирішують реальних проблем жінок", присвячена аналізу традицій відзначення 8 Березня та актуалізації сучасних жіночих проблем. Ініціатором проведення даного заходу є Житомирська обласна молодіжна громадська організація «Паритет» за підтримки Українського Жіночого Фонду та Фонду ООН із викорінення насильства щодо жінок та дівчат.
 
Під час заходу обговорювалися такі питання:
 - Контексти відзначення 8 Березня: свято квітів і ніжності чи день прав жінок?
 - Чи є приводи для свята?
 - Які дискримінаційні практики щодо жінок найбільш поширені?
- Яка роль жінок у соціально-економічному розвитку?
 - Які пріоритети і потреби жінок?
 
У ролі спікерок були залучені Юліана Паранько – журналіст, фрілансер сайту кампанії проти сексизму у ЗМІ та політиці «Повага», учасниця численних міжнародних заходів на гендерну тематику, Тетяна Парфентієва – депутат Житомирської районної ради, Світлана Євченко – головний спеціаліст управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради, Наталія Тарасенко – Голова громадської організації «Паритет».
 
Під час дискусії учасниці звернули увагу на низку проблем, з якими зіштовхуються жінки в сучасних умовах: дискримінація під час працевлаштування, проблеми реінтеграції після відпустки по догляду за дитиною, домашнє насильство, питання прийняття рішень та доступу до влади, недостатнє визнання  участі жінок у військовому конфлікті на сході України, баланс сімейної та професійної сфер, гендерні стереотипи висвітлення жінок у ЗМІ та ін.
 
У підсумку була висвітлена думка стосовно доцільності зміни підходів до відзначення 8 Березня – від риторики весни, букетів і ніжності до фокусу на реальних потребах і проблемах жінок.
 
За інформацією управління у справах сім’ї, молоді та спорту  міської ради
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare