Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 37
візитів сьогодні: 5618
візитів всього: 590127
Прогноз погоди
У Житомирській міській раді відбулася зустріч з представниками Міжнародного фонду «Чотири лапи»
9 березня 2016 року 13:49
6 березня перший заступник міського голови Олексій Ясюнецький та радник міського голови з житлово-комунальних питань Юрій Мойсеєв зустрілися з представниками Міжнародної організації з захисту тварин «Чотири лапи»  Джулі Сандерс і Мартіном Хойсиком.  Вони обговорили можливості залучення фонду  до реалізації проекту із створення у місті Житомирі «Центру захисту тварин» та відвідали  приміщення по вул. Параджанова (Баранова), 87, де планують його створити.
 
Перший заступник міського голови Олексій Ясюнецький подякував гостям за їх допомогу у вирішенні проблеми безпритульних тварин у місті Житомирі.
 
«Результат співпраці міста і організації «Чотири лапи» - стерилізація півтори тисячі бездомних собак, проведення роз’яснювальної роботи серед мешканців Житомира», - зазначив Олексій Ясюнецький та висловив сподівання на спільну роботу міської влади та організації із створення «Центру захисту тварин».
 
Детально про  «Центр захисту тварин» поінформував  координатор проекту Олег Корх.
 
«Спочатку ми планували відкрити притулок для бездомних собак, але завдяки нашій  співпраці з  фондом «Чотири лапи» ми змінили свій погляд на  проблему безпритульних тварин і зараз ведемо реконструкцію приміщення для створення Центру захисту тварин.  В цьому Центрі передбачено притулок, центр стерилізації, діагностичний центр, а також цілодобовий прийом ветеринарних лікарів. У наших планах також створення центру підготовки спеціалістів зі стерилізації, є відповідні  домовленості з агроуніверситетом щодо співпраці. Хочемо вас запросити до співпраці у реалізації даного проекту», - сказав Олег Корх.
 
У свою чергу,  Джулі Сандерс  зауважила: «Чудово бачити, що Житомир таке  прогресивне місто, що ви працюєте у правильному напрямку по відношенню до тварин. Таке місто, таких партнерів ми шукаємо для співпраці».
 
Управління по зв’язках з громадськістю міської ради


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare