Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 93
візитів сьогодні: 5619
візитів всього: 576693
Прогноз погоди
«Мамина весна»  для воїнів АТО та їх матерів
4 березня 2016 року 12:23
У Житомирі проходить благодійний соціально-культурний захід «Мамина весна» для воїнів АТО та їх матерів. Концерт в рамках даного заходу відбувся у ЗОШ№27 за участі вихованців ДНЗ №71, учасників Міжнародного фестивалю для дітей та молоді з особливими потребами "Я Вірю".
 
Заслужений артист України Василь Данилюк та поет-пісняр з Хмельниччини Олег Стадник подарували пісенні композиції про любов до матерів та рідного краю запрошеним матерям військовослужбовців.  Своїм виступом наших захисників та їх рідних жінок підтримали кримсько-татарський ансамбль "Лале" з Херсонської області та співачка Діана.
 
Теплі слова  підтримки та подяки  звучали на адресу тих, чиї серця разом із  нашими захисниками на передовій, чекають на  їх повернення та вірять у  прихід «справжньої  весни».
 
Мистецько-благодійний захід «Мамина ВЕСНА» проводиться вдруге. Ініціатором заходу є ГО «Культурно-спортивне об’єднання інвалідів» за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради та Житомирської панчішної фабрики.
 
                                                   Управління по зв’язках з громадськістю міської ради


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare