Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 20
візитів сьогодні: 5396
візитів всього: 347299
Прогноз погоди
У Житомирі пройде транспортний форум
26 лютого 2016 року 13:28
У вівторок, 01.03.16 р., у  Житомирський міській раді пройде перший транспортний форум. На заході представлять та обговорять концепцію розвитку міської мобільності та публічних просторів.
 
“Ми готові представити своє бачення вирішення транспортних проблем міста та шляхів розвитку галузі. Мета форуму - отримати зворотній зв’язок, оцінку від громади та експертів, а також залучити найбільш активних житомирян до подальшої співпраці”, - розповідає заступник Житомирського міського голови Дмитро Ткачук.
 
Захід складатиметься з двох блоків: презентація планів і напрацювань та роботи в групах по різних тематиках, де представники громадськості, підприємці та мешканці міста зможуть долучитися до процесу написання комплексної галузевої програми та розробити окремі проекти для реалізації громадськістю міста спільно з органами місцевого самоврядування.
 
На форум запрошені експерти-транспортники, урбаністи, компанії, які реалізують різноманітні сервіси у галузі пасажирського транспорту та публічного середовища.
 
Подія відкрита після заповнення форми для реєстрації. Запрошуються всі зацікавлені житомиряни.
 
Початок: 10:00
 
Місце проведення: сесійна зала Житомирської міської ради.
 
Контактна особа: Єрмаков Микола Миколайович, т. 097-12-75-699


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове