Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 32
візитів сьогодні: 5586
візитів всього: 512359
Прогноз погоди
Нові таланти Лесиного слова
25 лютого 2016 року 18:33
На батьківщині Лесі Українки – у Новограді-Волинському – всесвітньо відому поетесу вшанували щорічним обласним конкурсом читців-декламаторів, присвяченим 145–й річниці від дня народження нашої славної землячки. Саме в славетному Звягелі, де народилася воістину світова особистість і провела 3 роки життя, її поезія звучить з особливою глибиною. Так, 24 лютого у міському Палаці культури Новограда-Волинського шанувальники Лесиного слова демонстрували читання творів Лесі Українки, віршів інших поетів про Лесю, а також власних творчих доробків.
 
Цьогоріч 79 конкурсантів - учнів та студентської молоді з Житомирської області - стали учасниками свята. Серед них - юні обдарування з м. Житомира.
 
Богдан Дученко, учень Житомирської гуманітарної гімназії №23, майстерно виконав твори "Уривки з листа" та "О, знаю я, багато ще промчить". Олександр Щільгойз, учень Житомирського ліцею №25 ім. М.О. Щорса, продемонстрував декламування уривка з поеми «Самсон».
 
За рішенням журі на чолі з режисером Валентином Ольшевським, учениця Житомирської гуманітарної гімназії №23 Марія Гудзь стала переможцем у віковій категорії від 6 до 13 років, зайняла почесне II місце та продемонструвала неабиякий енергетичний зв'язок з глядачами у декламуванні поезії "Співець" (вчитель - Олександра Жиганова).
 
Юні поціновувачі таланту поетеси своїм майстерним та щирим  виконанням довели, що розуміють велич Лесиного слова та ще раз підтвердили безсмертя її творів.
 
Нагадаємо, що в місті Новограді-Волинському 2016 рік оголошено роком Лесі Українки. Відповідне розпорядження від 08.02.16 р. №20(о) підписав міський голова Віктор Весельський.
 
Управління по зв'язках з громадськістю міської ради


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare