Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 27
візитів сьогодні: 5570
візитів всього: 508620
Прогноз погоди
До уваги жителів міста!
24 лютого 2016 року 14:29
24 лютого 2016 року відбулося засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії при Житомирському виконкомі на якому затверджено заходи щодо недопущення занесення та розповсюдження африканської чуми свиней на території міста. Доводимо до відома мешканців міста наступну інформацію.
 
Африканська чума свиней відноситься до зоонозної групи інфекційних захворювань тварин та має здатність швидко розвиватися і поширюватися на великі території. Хвороба не підлягає лікуванню і немає вакцини для її профілактики. Людина не хворіє даним захворюванням, однак може бути залучена до епідемічного процессу, як переносник збудника інфекції.
 
Збудником африканської чуми свиней являється вірус, який має високу стійкість до факторів середовища та зберігається в продуктах свинячого походження, які не мали термічної обробки (соління та сирокопчені харчові вироби, харчові відходи, які використовують для годування свиней).
 
Звертаємось до всіх жителів міста: не купуйте м’ясо та м’ясні продукти, а також будь-які продукти харчування в місцях стихійної торгівлі. Застерігаємо всіх від небезпеки, яка пов’язана із вживанням цих продуктів.
 
Жителі міста повинні розуміти, що придбаний у випадкової людини у невстановленому місці товар, на який відсутні  відповідні документи, що засвідчують якість продукції та  в умовах, які не відповідають санітарним нормам  у будь-який момент може обернутися великим лихом для покупця та його родини.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare