Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 39
візитів сьогодні: 5571
візитів всього: 508638
Прогноз погоди
У Житомирі презентували проект із впровадження системи електронної оплати за проїзд
22 лютого 2016 року 15:50
У Житомирській міській раді  вивчають досвід із запровадження системи електронної оплати за проїзд у громадському транспорті. Відтак, аби дізнатися про особливості даної системи та її переваги, заступник міського голови Дмитро Ткачук зустрівся з представниками Консорціуму «Астек». За словами виконавчого директора консорціуму Лілії Бородуліної, впровадження даних систем дозволить зменшити витрати на збір виручки, дасть  змогу вести персоніфікований облік пільгових перевезень, запровадити комфортний для населення засіб оплати проїзду.
 
Вона зазначила, що у разі впровадження відповідного проекту мешканці Житомира зможуть розраховуватися за проїзд проїзним квитком на базі безконтактної картки, або купуючи квиток із захищеними знаками валідності з можливістю електронного, а також звичайного механічного компостування.
 
«У 2015 році у Києві, вперше в Україні, консорціумом «АСТЕК» у партнерстві з MasterCard, АТ  «Ощадбанк» та АТ «Банкомзв’язок» запроваджено оплату за проїзд із використанням безконтактної банківської картки з системою PayPass або іншого гаджета, оснащеного цією технологією. Я плачу годинником – це банківська картка, телефонами можна, картками», - розповіла Лілія Бородуліна і зауважила, що для розрахунку можна буде використовувати також студентський квиток і ко-брендингову картку.
 
Вартість проекту включає витрати на програмно-технічні засоби,  що встановлюватимуться у транспортних одиницях, інфраструктуру автоматизованого продажу карток та білетів. Її розраховуватимуть з урахуванням транспортної структури міста та чисельності населення.
 
«Наразі ми вивчаємо досвід із впровадження єдиного електронного квитка та пропозиції різних компаній. Вони пропонують різні моделі впровадження є-квитка, а наша задача – обрати оптимальний варіант для Житомира.  Пропозиція Консорціуму «Астек»  є цікавою ще й тому, що дана компанія пропонує  реалізувати цілком інвестиційний проект без залучення коштів з міського бюджету», - зазначив заступник міського голови Дмитро Ткачук.
 
Для реалізації проекту представники Консорціуму «Астек»  запропонували співпрацю  на засадах державно-приватного партнерства через механізм концесії, інвестиційного законодавства.  Повернути інвестиції вони планують від частки збільшення збору виручки за проїзд.
 
                                     Управління по зв’язках з громадськістю  міської ради


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare