Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 87
візитів сьогодні: 5622
візитів всього: 547033
Прогноз погоди
Відбулися депутатські слухання щодо зміни структури виконкому міської ради
19 лютого 2016 року 16:50
18 лютого 2016 року відбулися депутатські слухання щодо зміни структури виконавчих органів Житомирської міської ради.
 
Як зазначив директор департаменту економічного розвитку міської ради Микола Костриця, запропоновані зміни відбудуться за рахунок зміни та урізання функцій, збільшення інтенсивності роботи та автоматизації процесів.
 
«За рахунок реорганізації,  укрупнення департаментів буде скорочено 25 штатних одиниць, що дасть економії 2,3 млн.грн. Ліквідація комунальних підприємств «Інспекція з благоустрою» та «Реклама» вивільнить 20 працівників та дасть додаткові надходження до бюджету близько 5,3 млн. грн», - зауважив М.Костриця.
 
Міський голова Сергій Сухомлин наголосив, що наразі держава передає органам місцевого самоврядування функції, а відтак є необхідність створення нових структурних підрозділів.
 
«Питання реєстрації бізнесу та майнових прав, реєстру територіальної громади, ДАБК – повноваження передані міській владі в результаті децентралізації. Тому пропонується створити нові відділи: муніципальну інспекцію, управління реєстрації, відділ ДАБК,  управління реєстру територіальної громади», - пояснив міський голова.
 
За попередніми підрахунками, у результаті створення нових виконавчих органів міської ради (в тому числі як наслідок децентралізації), буде додано 90 штатних одиниць з необхідним додатковим фінансуванням – близько 8,1 млн.грн плюс видатки на обладнання нових робочих місць.
 
Питання «Про ліквідацію та створення виконавчих органів Житомирської міської ради» депутатський корпус розглядатиме на другому пленарному засіданні 5 сесії міської ради.
 
Управління по зв’язках з громадськістю міської ради


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare