Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 29
візитів сьогодні: 5586
візитів всього: 512371
Прогноз погоди
Виконавчий комітет прийняв рішення демонтувати незаконну тимчасову споруду примусово
19 лютого 2016 року 12:53
12 членів виконкому під час позачергового засідання прийняли рішення демонтувати самовільно розміщені тимчасові споруди за адресою бульвар Старий, 15. За словами членів виконкому, дана споруда встановлена без паспорту-привязки. Власнику конструкції було зроблено припис. За 7 днів підприємець мав самовільно демонтувати  конструкцію.  Зрештою,  було  досягнуто згоди і запропоновано інше місце підприємцю  за умови заборони реалізації  алкоголю. Натомість власник МАФу звернувся до суду та проігнорував вимоги керівництва міста.
 
«Були звернення житомирян, що на тому місці відбуваються бійки. В центрі бульвару гуляють молоді мами з дітками, і там не має бути людей в нетверезому стані», - зазначила секретар міської ради Наталія Чиж.
 
За пропозицією першого заступника міського голови Олексія Ясюнецького, члени виконкому прийняли рішення внести зміни до Порядку демонтажу самовільно встановлених споруд в частині строку виконання приписів - із  7 календарних днів до 1 календарного дня.
 
Управління по зв’язках з громадськістю міської ради


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare