Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 29
візитів сьогодні: 5570
візитів всього: 508613
Прогноз погоди
В.Паламарчук: Жоден безпритульний у Житомирі взимку не замерз
17 лютого 2016 року 18:04
Цього року в Житомирі жоден безхатченко не замер і не отримав обмороження. Про це зазначив Владислав Паламарчук, ініціатор створення благодійної організації «Міський центр обліку бездомних осіб». Під час засідання виконавчого комітету 17 лютого він розповів про роботу, яка була проведена  організацією за 2015 рік.
 
«Охоплено наданням соціальних послуг – 620 осіб; взято на облік – понад 200 осіб; надано юридичну адресу для реєстрації тимчасового місця передування - 97 осіб;  надана допомога при оформленні пакету документів до будинків-інтернатів для людей похилого віку - 4 особам;пере направлено до реабілітаційних центрів - 28 осіб;  направлено до медичних  закладів – понад 150 осіб; надано гаряче харчування – понад 1000 особам; гуманітарної допомоги – понад 800 особам», - йдеться у  представленому звіті, який представив доповідач.
 
16 грудня 2014 року між виконкомом Житомирської міської ради та благодійною організацією «Міський Центр обліку бездомних осіб» була укладена угода про співробітництво в сфері інтеграції бездомних осіб.
 
Зі слів доповідача, Центр працює з людьми, які потребують допомоги в  оформленні з  документами, – молодими мамами з інтернатів,  інвалідами, вимушеними переселенцями та ін.
 
"Сьогодні в пункті обігріву постійно проживають 36 осіб, серед них - 5 пенсіонерів, які чекають, поки їх оформляють у  будинки-інтернати для літніх людей”, – зазначив Владислав Паламарчук.
 
Він розповів про плани на співпрацю з  благодійним фондом «Людяність», який  займається проблемами людей із особливими потребами. «На базі організації хочемо створити майстерню з ремонту інвалідних візків. З  трьох поламаних інвалідних візків збирати  одного і безкоштовно передавати людям, які того потребують», - сказав Владислав Паламарчук.
 
Управління по зв’язках з громадськістю міської ради


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare