Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 22
візитів сьогодні: 5529
візитів всього: 473061
Прогноз погоди
Курс на відродження водних видів спорту у Житомирі - роботу розпочато
12 лютого 2016 року 13:24
Готувати пропозиції щодо будівництва станції водних видів спорту цього тижня почали у Житомирі. Спеціальна робоча група, створена на виконання розпорядження міського голови Сергія Сухомлина, оглянула територію, яка вже наприкінці цього року може стати однією з найкращих учбово-тренувальних баз України.
 
До робочої групи, окрім представників влади, увійшли члени громадських організацій, спортивних клубів, тренери, майстри спорту з веслування на байдарках і каное.
 
Перша зустріч відбулася поблизу спорткомплексу "Динамо" на березі Тетерева. Саме там планують будувати станцію.
 
"На цій території раніше була військова частина, на базі якої займалися водно-веслувальними видами спорту. Втім зараз від неї залишилися тільки сходи", - розповіла начальник управління у справах сім’ї, молоді і спорту Ірина Ковальчук. 
 
За словами Ірини Ковальчук, Житомир - це одне з найкращих міст в Україні, географічне положення та сприятливі природні умови якого дозволяють існувати цьому виду спорту, проводити всеукраїнські та міжнародні змагання.
 
"На засіданні виїзної комісії був присутній проектант, якому наші спортсмени висловили всі побажання та поради. Далі він готуватиме ескіз і вже наступного разу ми будемо його обговорювати та вносити правки", - зазначила Ірина Ковальчук.
 
На будівництво станції водних видів спорту у бюджеті розвитку міська влада передбачає 2,5 млн грн. Якщо депутати виділять ці кошти - тренувальна база може з’явитися у Житомирі вже наприкінці року. 
 
11 лютого земельна комісія Житомирської міської ради погодила виділення необхідної для будівництва станції земельної ділянки загальною площею 0,5 га. Остаточне рішення з цього приводу депутати міської ради ухвалюватимуть під час сесії.
 
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове