Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 31
візитів сьогодні: 5568
візитів всього: 516273
Прогноз погоди
Стихійна торгівля-небезпека для здоров’я!
10 лютого 2016 року 16:57
Останнім часом зростає кількість бажаючих здійснювати стихійну торгівлю продуктами харчування на вулицях міста. Цьому сприяє не лише соціально-економічне становище в країні, а й той факт, що несвідомі мешканці міста надають перевагу продуктам харчування, які реалізуються «із землі». Не дивляться покупці і на бруд, що летить на продукти з вулиці від машин та з-під ніг перехожих. Покупці розраховують, що купити товари на вулицях міста, йдучи додому, швидше та дешевше.
 
Вживання в їжу громадянами міста продуктів харчування придбаних в місцях стихійної торгівлі, де реалізація продуктів проводиться без умов холоду, у продавців відсутні будь-які документи, що засвідчують якість та безпечність продуктів,  викликає особливе занепокоєння.
 
Жителі міста повинні розуміти, що придбаний у випадкової людини у невстановленому місці товар, в умовах, які не відповідають санітарним нормам, у будь-який момент може обернутися великим лихом для покупця та його родини.
 
Крім того, напевно кожен погодиться з тим, що невпорядкована вулична торгівля спотворює вигляд міста, перешкоджає вільному пересуванню пішоходів, ускладнює дорожній рух.
 
Звертаємось до всіх жителів міста: не купуйте продукти харчування в місцях стихійної торгівлі. Застерігаємо всіх від небезпеки, яка пов’язана із вживанням цих продуктів. Адже якщо ніхто не купуватиме товари на стихійних ринках – то відповідно й останні зникнуть. Будьте свідомими і здоров’я Вам!
                                                                     Відділ торгівлі, громадського харчування та
                                                                     сфери послуг департаменту власності
                                                                та ринкового регулювання міської ради


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare