Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 34
візитів сьогодні: 5570
візитів всього: 508620
Прогноз погоди
Територію навколо військового цвинтаря звільняють від білбордів
5 лютого 2016 року 16:01
Рекламні щити розміщені навколо Смолянського цвинтаря у Житомирі почали демонтовувати. За словами начальника управління архітектури та дизайну міського середовища міської ради Євгенії Черкасової, міська влада планує прибрати всі білборди навколо військового кладовища. За її словами, з власниками рекламних конструкцій були проведені чисельні переговори, запропоновані альтернативні місця для розміщення конструкцій.
 
"Сьогодні КП "Реклама" виконала роботи по перенесенню конструкції. Тепер вона розміщена в районі  супермаркету АТБ на Польовій. Найближчим часом ми плануємо прибрати з території навколо кладовища і інші білборди. Рішення про надання дозволу на їх розміщення, але вже за іншими адресами, було ухвалено під час засідання виконавчого комітету. Згідно чинного законодавства ми не маємо права просто демонтувати конструкції, які мають дозвільні документи, тому, діємо в межах власних повноважень і знайшли саме такий законний спосіб прибрати від цвинтаря рекламні площини.  Важливо, що і влада, і власники конструкцій дійшли згоди у тому, що білборди повинні зникнути з території, де вшановують пам'ять загиблих героїв", - розповіла Євгенія Черкасова.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare