Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 31
візитів сьогодні: 5570
візитів всього: 508626
Прогноз погоди
Небезпечний лід
1 лютого 2016 року 18:02
Зимовий період 2015-2016 років супроводжується складним характером погоди, що проявляється значними перепадами температур від мінусової до плюсової. Остання неділя січня місяця є цьому підтвердження. Синоптики і в подальшому прогнозують підвищення температури до +8º С. Така нестабільність погодних умов призводить до зменшення міцності льодового покрову на водоймах міста.
 
На даний час крига стала значно тоншою, що в свою чергу несе небезпеку і підвищує ймовірність виникнення нещасних випадків.
 
Незважаючи на існуючу потенційну небезпеку рибалки-любителі продовжують облаштовуватись на річках та ставках, а дорослі та діти здійснювати прогулянки по льоду.
 
Сумна статистика констатує, що з року в рік на льоду гинуть дорослі й діти.
 
До груп підвищеного ризику в першу чергу відносяться любителі-рибалки та діти.
 
Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради звертається до усіх громадян із проханням бути уважними та вкрай обережними, не виходьте на тонкий лід, а особливо до батьків: не відпускайте своїх дітей гратися на замерзлих водоймах!
 
Бережіть своє життя, не нехтуйте застереженнями!


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare