Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 30
візитів сьогодні: 5520
візитів всього: 451178
Прогноз погоди
Житомирський «бабусин батальйон» допомагає захисникам України
29 січня 2016 року 16:57
Житомирянки від 55 до 80 років самоорганізувалися та облаштували невеличку майстерню у будинку за адресою вул. 1-го Травня, 31. Кожен тут знає своє завдання. Якщо хтось за швейними машинками шиє подушки, білизну та рукавиці для військових, то інші в’яжуть учасникам АТО шкарпетки. 
 
За минулий рік бабусі встигли передати бійцям 900 пар спідньої білизни, майже 600 подушечок, 400 пар рукавиць і 300 пар в’язаних шкарпеток.
 
Голова Житомирського відділення Всеукраїнської благодійної організації «Турбота про літніх в Україні» Таїсія  Войцехівська розповіла, що раніше ці жінки разом відвідували  і доглядали інших людей похилого віку, а також спілкувалися та ділилися новинами у гуртках за захопленнями.
 
 «Робота нашої організації спрямована на захист прав та інтересів людей похилого віку, допомогу їм, залучення до гуртків.  Наші бабусі пенсійного віку піклуються про інших своїх ровесників. У нас є підопічні, яким ми допомагаємо. А потім наші бабусі загорілися ідеєю бути корисними нашим хлопцям на Сході і взялися шити білизну та в'язати шкарпетки», - зазначила Таїсія Войцехівська. Вона додала, що для виконання замовлень від військових волонтеркам необхідні тканина, нитки, наповнювач для подушок, джинсова тканина б/у, пряжа та інші матеріали.
 
Заступник міського голови Матвій Хренов зауважив, що вражений роботою волонтерок та пообіцяв допомагати їм. «Чесно кажучи, я у захваті від того, що побачив. Тому що дійсно дуже часто проблема у організацій, які займаються проблемами ветеранів, пенсіонерів, інвалідів, такий споживчий підхід, а тут люди, які не тільки не просять, а й віддають багато іншим.  Я не знав про них раніше, я обов'язково докладу зусиль, щоб їм допомогти», - сказав М.Хренов.
 
Волонтерки ж кажуть, що для них головне,  аби захисники України якнайшвидше здоровими повернулися додому. Галина Коркодінова показує фото і ділиться: «От хлопці, які нам фотозвіт прислали, що вони дійсно отримали  наші вироби та задоволені. Ми дивимося, що дійсно не дарма і ось вони з нашими подушечками, Приємно, що результат є».
 
Бажаючі допомогти можуть звернутися за телефоном - 097 57 87 767.

 

Управління по зв’язках з громадськістю міської радиВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
403403 Forbidden