Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 25
візитів сьогодні: 5461
візитів всього: 403117
Прогноз погоди
Керівники підприємств-боржників попереджені про відповідальність
29 січня 2016 року 09:33
28 січня 2016 року відбулося спільне засідання міської  комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій стипендій та інших соціальних виплат та міської робочої групи з питань детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення.
 
На порядку денному комісії стояли питання щодо стану погашення заборгованості із виплати заробітної плати на ДП «Поліськгеодезкартографія», ПАТ «Соколівський кар’єр», ПАТ «Атмашбуд».
 
Під час зустрічі наголошувалося про необхідність дотримання мінімальних соціальних гарантій в оплаті праці на окремих суб’єктах-господарювання.
 
Керівників суб’єктів господарювання  попереджено про персональну відповідальність за порушення законодавства з питань оплати праці.
 
За результатами проведення комісії матеріали по окремих  суб’єктах господарювання  будуть передані до Держпраці у Житомирській області.   
 
Управління по зв’язках з громадськістю міської ради


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове