Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 34
візитів сьогодні: 5458
візитів всього: 403702
Прогноз погоди
Шановні мешканці, підприємці міста Житомира!
26 січня 2016 року 09:52
Шановні мешканці, підприємці міста Житомира!
 
За останню добу у Житомирі випало багато снігу. Комунальними службами проводиться постійна робота із своєчасного прибирання снігу та криги. В той же час звертаємося до всіх керівників підприємств, установ, організацій, орендарів та власників закладів обслуговування населення з проханням організувати розчистку тротуарів та прибирання прилеглих територій.
 
Нагадуємо, що відповідно до Правил благоустрою, забезпечення чистоти у м. Житомирі, комерційні структури мають забезпечити безумовне їх виконання, а за порушення Правил передбачене накладення штрафу на громадян від 340 грн до 1360 грн, і для суб’єктів підприємницької діяльності – від 850 до 1700 грн.
 
Просимо водіїв не залишати автотранспорт на проїжджій частині, особливо в нічний час. Це не дає можливості повноцінно працювати спеціальній техніці.
 
За давньою українською традицією, у гарного господаря повинно бути і обійстя гарним. Сподіваюсь на розуміння та небайдужість усіх городян до життя нашого міста!
 
Радник міського голови Юрій Мойсеєв


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове