Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 25
візитів сьогодні: 5626
візитів всього: 578237
Прогноз погоди
Роз’яснення щодо нової системи житлових субсидій в частині енергозбереження
22 січня 2016 року 18:11
Шановні житомиряни!
 
До Мінсоцполітики надходять звернення про поширення серед отримувачів субсидій хибної інформації щодо обов’язковості «випалювання» всього обсягу природного газу та використання у повному обсязі інших комунальних послуг (холодної води, електроенергії тощо), на які надається субсидія.
 
Повідомляємо вам, що Держенергоефективність дало роз’яснення щодо нової системи житлових субсидій в частині енергозбереження.
 
Наголошуємо! Субсидія надається фізичній особі, незалежно від  фактично спожитих обсягів природного газу  та інших комунальних послуг.
 
Розмір субсидії розраховується, виходячи з об’ємів соціальної норми споживання, що визначена постановою Кабінету Міністрів України від 06.08.2014р №409 « Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування, незалежно від фактично спожитих обсягів природного газу  чи інших комунальних послуг.
 
Фактичне споживання комунальних послуг домогосподарством відрізняється від нормативного, воно може бути більшим або меншим від соціальних норм споживання. Не потрібно «випалювати» весь обсяг природного газу чи даремно використовувати інші комунальні послуги (холодну воду, електроенергію), на які надається субсидія.
 
Сума субсидії,  яку органи соціального захисту населення переказують на рахунки виконавців/виробників комунальних послуг для оплати їх вартості, і яка не використана домогосподарством внаслідок економії споживання послуг, може бути зарахована як оплата у майбутніх розрахункових періодах.
 
Зменшене споживання комунальних послуг жодним чином не вплине на розмір субсидії на наступний опалювальний період, оскільки вона розраховується виключно на основі соціальних норм споживання.
 
Ще раз наголошуємо, що споживати комунальні послуги економно – вигідно. Якщо не використовується весь обсяг газу (чи іншої послуги), нічого повертати не потрібно, Ви все рівно будете користуватися субсидією (інформація з сайту Держенергоефективності).
 
                                                  Житомирський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare