Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 20
візитів сьогодні: 5520
візитів всього: 451192
Прогноз погоди
6 житомирських родин отримали ордери на квартири
20 січня 2016 року 11:51
20 січня на засіданні виконавчого комітету Житомирської міської ради відбулося вручення ордерів на квартири. Довгоочікувані документи з рук Житомирського міського голови Сергія Сухомлина отримали 6 родин військовослужбовців звільнених в запас та воїнів - афганців.
 
Щасливими новоселами та власниками трикімнатних квартир у будинку за адресою Щорса, 155 стали Супрунюк Василь Йосипович,  Бондар Леонід Володимирович, Стоцький Іван Васильович, Охріменко Петро Іванович, Голоднюк Павло Павлович і Гутніченко Микола Іванович. Вони зазначають, що тривалий час чекали покращення житлових умов і цей день став для них справжнім святом.
 
Будівництво квартир відбувалось за рахунок субвенції з державного бюджету для  військовослужбовців, звільнених в запас або відставку, учасників бойових дій в Афганістані та воєнних дій у зарубіжних країнах.
 
Нагадаємо, рішенням виконавчого комітету від 24 грудня 2015 року №948 від 24.12.2015 № 948 «Про надання жилої площі військовослужбовцям, звільненим в запас або відставку, учасникам бойових дій в Афганістані та воєнних конфліктів, які перебувають  на квартирному обліку у міськвиконкомі та яким надається жила площа за рахунок субвенції з державного бюджету» було затверджено список військовослужбовців звільнених в запас або відставку, учасників бойових дій в Афганістані та воєнних конфліктів, які перебувають на квартирному обліку у міськвиконкомі та яким надається жила площа за рахунок субвенції з державного бюджету.
 
Управління по зв’язках з громадськістю міської ради


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
403403 Forbidden