Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 31
візитів сьогодні: 5622
візитів всього: 547137
Прогноз погоди
Підписано Меморандум про взаємодію та співробітництво
20 січня 2016 року 11:45
Міський голова Житомира Сергій Сухомлин та голова Житомирської міської спілки воїнів-інтернаціоналістів Юрій Панасюк підписали Меморандум про взаємодію та співробітництво.
 
Меморандум між виконавчим комітетом Житомирської міської ради та Житомирською міською спілкою воїнів-інтернаціоналістів підписано з метою посилення соціального захисту ветеранів війни в Афганістані та членів їх сімей, створення належних умов їх життєдіяльності та шанобливого ставлення до них територіальної громади міста.
 
Як зазначив Юрій Панасюк, на квартирному обліку у місті Житомирі перебуває 150 воїнів-афганців, які роками чекають на поліпшення житлових умов. «Житомирська міська рада стала єдиною, яка звернулася до Кабінету Міністрів України, щоб у державний бюджеті передбачили кошти для придбання житла воїнам-афганцям», - зазначив голова Житомирської міської спілки воїнів-інтернаціоналістів.
 
«Наш обов’язок - не забувати про людей, які віддали життя, своє здоров’я заради нас, та зробити все можливе для належної шани воїнів та членів їх родин», - наголосив Сергій Сухомлин.
 
Управління по зв’язках з громадськістю міської ради


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare