Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 28
візитів сьогодні: 5520
візитів всього: 451193
Прогноз погоди
Міжнародний фонд «Місія в Україну» допомагає житомирським родинам
19 січня 2016 року 16:47
Підтримка  сімей, де виховуються діти з інвалідністю, допомога жінкам з небажаною вагітністю, реабілітаційний центр – послуги, які безкоштовно та конфіденційно надає у місті Житомирі Міжнародний благодійний фонд "Місія в Україну".
 
Сьогодні до маленьких вихованців фонду з вітаннями та подарунками завітала секретар міської ради Наталія Чиж.
 
«Ви робите благородну справу, про яку мало знають наші мешканці. Ми, як влада, маємо допомагати вам, і я запевняю, що ми готові це робити. Підкажіть, як ми спільно можемо допомагати таким сім’ям, які потребують особливої підтримки, і ми долучимося до такої справи», - звернулася Н.Чиж  до спеціалістів фонду «Місія в Україну» та подякувала за їх діяльність.
 
МБФ "Місія в Україну" знаходиться за адресою: вул. Старовільська, 29, Житомир. Фонд надає такі послуги: анонімні безкоштовні тести на вагітність, консультації з приводу небажаної вагітності, послуги медико-соціальної реабілітації дітям та молоді з інвалідністю. "Місія в Україну" також надає гуманітарну та благодійну допомогу дітям з особливими потребами та їх сім'ям, громадянам, які особисто звертаються до Фонду.
 
Управління по зв’язках з громадськістю міської ради


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
403403 Forbidden