Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 19
візитів сьогодні: 5458
візитів всього: 403704
Прогноз погоди
Попередження про небезпеку під час купання на Водохрещення
18 січня 2016 року 11:29
За прогнозами синоптиків на період з 18 по 20 січня 2016 року погода буде супроводжуватись складними умовами, що супроводжуватимуться морозами від - 5 до - 130, хуртовинами, північним вітром 7-12 м/сек., ожеледицею. Інформує управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради.
 
19 січня в місті офіційно проходитиметься святкування Водохреща та зимового купання на території дорослого пляжу в Гідропарку. Службами виконавчого комітету організовано чергування фахівців міської рятувальної служби на воді, медичних працівників, охорони громадського порядку. Функціонуватимуть чоловічий і жіночий намети з обігрівачами для переодягання та обігріву, намети з гарячим чаєм і кавою.
 
«Шановні учасники купання в ополонці на Водохрещення! Звертаємо увагу, що купання у крижаній воді без дотримання елементарних правил може призвести до небажаних наслідків для вашого здоров’я. Під час святкування на водоймах збирається велика кількість людей, а крига може не мати достатньої міцності у зв’язку з перепадами температури, які були на протязі минулого тижня. Звертаємося до усіх громадян із проханням бути уважними та вкрай обережними, перебуваючи на водоймах та поблизу них», - зазначає заступник начальника управління Олександр Куліковський.
 
Фахівці рекомендують зважити свої фізичні можливості, перш ніж зануритися до крижаної води. Напередодні Водохрещі, за півтора-два тижні, необхідно почати обливання холодною водою аби бути готовим до зимової купелі. Також перед пірнанням бажано проконсультуватися із лікарем та пройти медичне обстеження. Адже є хвороби, при яких категорично заборонено занурюватися в ополонку.
 
«Перш за все, перед зануренням в ополонку необхідно спочатку розім’ятися. Пити алкогольні напої перед купанням категорично заборонено. Починаючим «моржам» слід занурюватися не більше ніж на 10-15 секунд. Після купання, в першу чергу, слід обтертися сухим полотенцем та надіти взуття і білизну. Краще після купання випити гарячого чаю або кави. Звертаємо увагу жителів міста на необхідність дотримуватись елементарних правил безпеки», - зауважує О. Куліковський.
 
Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради попереджає громадян проте, що святкування Водохреща слід проводити лише в підготовлених та обладнаних для цього місцях.
 
Пам'ятайте, що дотримання цих основних заходів безпеки та порад дозволить вам уникнути трагічних наслідків.
 
Будьте пильними, бережіть себе!


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове