Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 37
візитів сьогодні: 5504
візитів всього: 442422
Прогноз погоди
О.Ясюнецький: Родини мають отримати довгоочікувані квартири
16 січня 2016 року 13:33
Родини, які інвестували свої гроші у будівництво багатоповерхового будинку за адресою: 5-й провулок Щорса, 4, мають отримати довгоочікувані квартири. На разі поновлюється проектно-кошторисна документація, створена робоча група для напрацювання подальших дій. За наслідком проведеного аналізу буде визначено шляхи вирішення даної проблеми та варіанти добудови багатоповерхівки. Про це під час зустрічі з інвесторами недобудованого будинку зазначив перший заступник міського голови Олексій Ясюнецький.
 
У 2010 році будівництво на вказаному об'єкті було зупинено повністю. Родини житомирян досі намагаються повернути свої капіталовкладення і вже повністю втратили надію на довгоочікуване новосілля.
 
Перший заступник міського голови на зустрічі запевнив: міська влада сприятиме у вирішенні даної проблеми.
 
Також він зауважив, що зараз розглядається можливість часткового фінансування добудови за рахунок бюджетних коштів із залученням інвесторів. Остаточне рішення буде прийняте після аналізу документації та визначення вартості робіт. О.Ясюнецький запропонував представникам інвесторів ввійти до складу  робочої групи.
 
«Наша позиція - це захист прав кожного з вас, хто інвестував свої гроші у будівництво зазначеного будинку ще у 2009 році і досі не отримав житла. Ситуацію зрушено з місця, і зараз маємо скласти план подальших дій», - запевнив посадовець.

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове