Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 29
візитів сьогодні: 5460
візитів всього: 403096
Прогноз погоди
Житомирських педагогів вчили впроваджувати проект з енергоефективності
15 січня 2016 року 17:24
15 січня 2016 року на базі Центру творчості дітей і молоді пройшов семінар «Впровадження Шкільного проекту з енергоефективності у м. Житомирі в 2016-2017 н.р.» для вчителів фізики, економіки та біології загальноосвітніх навчальних закладів міста Житомира.
 
Організували семінар департамент економічного розвитку міської ради спільно з управлінням освіти в рамках проекту “Енергоефективність у громадах”, що виконується GIZ.
 
Перед учителями виступили: Ковтуненко С.А., заступник начальника управління освіти Житомирської міської ради,  Зятікова Т.Л., провідний спеціаліст відділу економічного аналізу та стратегічного планування департаменту економічного розвитку Житомирської міської ради, Шубін А.Г., вчитель фізики ЗОШ №30, керівник гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності» та вихованці  Житомирського  міського  центру науково-технічної творчості учнівської молоді.
 
Головна мета освітнього проекту з енергозбереження - впровадити енергоменеджмент у школах, інтегрувати тему енергоощадності у шкільний побут,, а також залучити школярів, їхніх батьків і викладачів до спільного вирішення питань, пов’язаних з ощадливим та раціональним використанням енергетичних ресурсів.
 
Управління по зв’язках з громадськістю міської ради


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове