Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 28
візитів сьогодні: 5520
візитів всього: 451194
Прогноз погоди
Міська влада та служби таксі напрацьовують план впорядкування роботи таксі у місті Житомирі
15 січня 2016 року 17:10
Сьогодні, 15 січня,  відбулась робоча зустріч заступника міського голови Дмитра Ткачука з представниками служб таксі міста Житомира. В  зустрічі також взяли участь представники Головного управління ДФС у Житомирській області, Укртрансінспекції у Житомирській області, управління транспорту і зв’язку міської ради, Управління превентивної діяльності. Учасники наради обговорили механізми впорядкування та легалізації роботи таксі у  Житомирі.
 
За даними Укртрансінспекції, у місті Житомирі видано 360 ліцензій на здійснення перевезень пасажирів на таксі. Водночас представники таксі зазначають, що основною проблемою розвитку таксі у місті є здійснення перевезень нелегальними перевізниками, так званими «грачами».
 
Заступник міського голови Дмитро Ткачук запропонував представникам служб таксі разом напрацьовувати механізм переведення в легальну площину тих представників сфери таксі, які готові працювати офіційно.
 
«Ми розуміємо проблеми офіційних  служб таксі, яким важко конкурувати з тими, хто працює непрозоро, не сплачуючи податки, готові надати допомогу і  виступити у ролі організаторів легалізації на даному ринку, а також сприяти  у залученні контролюючих органів для перевірок та наведення ладу», - сказав Дмитро Ткачук.
 
Досвідом боротьби з нелегальним таксі у м. Києві поділився голова правління Всеукраїнської організації «Українська таксомоторна Асоціація» Андрій Антонюк. Зокрема він розповів  про регулярне проведення рейдів, коли  члени організації фотографують факти здійснення особами перевезень без відповідних ліцензій та порушення водіями таксі правил дорожнього руху.
 
«Ми вітаємо конструктивну роботу міської влади та представників служб таксі і вважаємо сьогоднішню зустріч результативною, адже буде вироблено спільний план дій», - сказав Андрій Антонюк.
 
Він акцентував, що для досягнення результату - легалізації перевізників - необхідне,  в першу чергу, бажання представників ринку таксомоторних перевезень, правоохоронних органів та влади.
 
«Ми закликаємо представників  служб таксі  міста долучитися до вироблення плану дій з легалізації ринку таксі Житомира.  З пропозиціями можна звернутися в управління транспорту і зв’язку міської ради», - наголосив Дмитро Ткачук.
 
Управління транспорту і зв’язку міської ради: тел.  47-07-09, електронна адреса: upravtransztua@gmail.com.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
403403 Forbidden