Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 28
візитів сьогодні: 5483
візитів всього: 403701
Прогноз погоди
Комерційні структури міста зобов’язані прибирати від снігу прилеглі території
11 січня 2016 року 13:01
У зв'язку з погодними умовами та ожеледицею радник міського голови з питань ЖКХ Юрій Мойсеєв звертається до керівників підприємств, установ, організацій, суб'єктів  підприємницької діяльності, а також мешканців міста Житомира терміново організувати постійну роботу із своєчасного прибирання снігу та криги на прилеглих територіях, особливо на сходах і тротуарах.
 
Комерційні структури мають забезпечити безумовне виконання Правил благоустрою, забезпечення чистоти у м. Житомирі, які затверджені рішенням Житомирської міської ради від 29.03.2012 р. № 325 (Правила благоустрою м. Житомира).
 
"Кожен суб’єкт господарювання незалежно від форми власності несе відповідальність за очищення від снігу тих територій, які за ним закріплені. Неприбрана територія загрожує штрафом", - зазначив Юрій Мойсеєв.  
 
За порушення Правил благоустрою території міста Житомира передбачена адміністративна відповідальність за ст. 152 Кодексу України "Про адміністративні правопорушення", яка передбачає накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
 
Через нечищені тротуари можуть травмуватись пішоходи. Безпечність та комфортність міста залежить безпосередньо від участі кожного мешканця.
 
Управління по зв’язках з громадськістю міської ради


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове