Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 28
візитів сьогодні: 5483
візитів всього: 403693
Прогноз погоди
У Житомирі відбувся благодійний Різдвяний обід
7 січня 2016 року 19:57

Уже декілька  років поспіль в приміщенні кінотеатру «Жовтень» традиційно влаштовуються  Різдвяні обіди для  безхатченків.  Захід організовано членами Об’єднання Католицького Апостольства за підтримки міської влади.

«Такі обіди проводяться уже декілька років поспіль за ініціативи Об’єднання Католицького Апостольства. Започаткував їх  один священник – отець В’ячеслав Гриневич, який зараз навчається у Римі, - розповідає настоятель Парафії Божого Милосердя о. Ярослав Ольшевський. – У цьому році влаштувати благодійний Різдвяний обід нам допомогли міський голова Сергій Сухомлин і перший заступник міського голови Олексій Ясюнецький. Також  обід був би неможливий без праці сестер-паллотинок та прихожан Парафії».

Організатори зазначили, що метою цього обіду було не лише нагодувати потребуючих, а й поспілкуватися з ними, донести  Слово Боже, поділитися радістю Різдва Христового.

«Хоч ми і римо-католики, цей захід ми проводимо на Православне Різдво, бо більшість людей, дотримується юліанського календаря. Ми не розрізняємо людей на католиків чи не католиків. Кожна бідна людина потребує допомоги», - наголосив о. Ярослав.

«Обіди ми організовуємо завжди на Різдво і на Пасху. Наша головна мета – показати людям, які відчувають самотність, що вони неодинокі, що Ісус народився для того, щоб принести тепло, радість. Усі люди мають відчути цю різдвяну атмосферу. Ісус народився у хліві, а не у палаці. Він знає що таке холод, голод та самотність. І ми хочемо показати людям, які сьогодні завітали до нас і  почуваються самотніми, що Бог поряд з ними», - додала сестра-паллотинка Галина.

Перший заступник міського голови Олексій Ясюнецький подякував ініціаторам благодійного обіду та привітав присутніх зі святом: «Христос народився! Вітаю вас з Різдвом Христовим! Бажаю вам Божої благодаті та ласки, щоб усі ваші мрії здійснилися, а негаразди залишилися у минулому році. Щастя, здоров’я кожному з вас!».

Після спільної молитви, читання Слова Божого і благословення, безхатченків пригостили гарячими напоями та їжею, приготованими членами Об’єднання Католицького Апостольства та наданими благодійниками.Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове