Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 25
візитів сьогодні: 5520
візитів всього: 451192
Прогноз погоди
Житомирські пластуни привезли у місто Вифлеємський вогонь миру
6 січня 2016 року 13:01
Вифлеємський вогонь миру представники скаутської організації "Пласт" принесли 6 січня до міської ради. Цю передріздвяну традицію – розповсюджувати Вифлеємський вогонь миру – започаткувала у 1986 році австрійська телерадіокомпанія ORF з міста Лінц.  Щороку представники ORF та австрійські скаути беруть Вогонь на місці народження Ісуса Христа у Вифлеємі, а далі транспортують його літаком до Австрії. Потім естафета переходить до сусідніх країн. Саме із рук в руки,  на прикордонних пунктах, від одного скаутського осередку до іншого передається Вифлеємський Вогонь.  У Житомир його передали пластуни зі столиці, розповідає член національної скаутської організації "Пласт", пластун-розвідувач Леонід
 
"Цього року вже передали Вогонь до парафії св. Йоана з Дуклі, в монастирський костел бенедиктинок, а сьогодні щей занесемо у Михайлівський кафедральний собор та до парафії св. Василія Великого. Нехай більше житомирян візьмуть його у свою лампадку та занесуть додому. Вифлеємський вогонь миру є також в зоні АТО. Солдати його там дуже бережуть. Люди вірять, що він є вогнем миру і переносять його у різні міста, попри погодні умови. А коли народ має віру, він перемагає. А це те, що нам так сьогодні потрібно", - поділився Леонід.
 
Від влади міста зустріла скаутів та прийняла Вогонь Наталія Чиж. Секретар міської ради подякувала пластунам за їх відданість такій справі і побажала підтримувати традицію і у наступні роки.
 
"Я в свою чергу хочу подякувати вам і всій вашій організації пластунів, ми маємо велике щастя, що даний рух набирає такі оберти. Цей вогник ми передамо всім нашим працівникам житомирського міськвиконкому. Ми всі будемо молитися за мир", - наголосила Наталія Чиж.
 
Наталія Чиж не відпустила гостей з пустими руками: пластуни отримали солодкі подарунки. 
 
Довідка: По Україні Вифлеємський Вогонь поширюють члени Пласту - Національної скаутської організації України. Цього року пластуни п'ятнадцятий рік поспіль переберуть Вифлеємський Вогонь Миру від польських скаутів і передадуть його українській громаді, церквам, занесуть до дитячих притулків, лікарень, щоб ті, хто перебувають далеко від своїх родин, могли відчути тепло Вифлеємської зірки.
 
У попередні роки акцію передачі священного сяйва благословили Українська Греко-Католицька Церква, Українська Православна Церква Київського Патріархату, Українська Автокефальна Православна Церква та Римо-Католицька Церква в Україні. 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
403403 Forbidden