Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів:
візитів сьогодні: 5492
візитів всього: 447990
Прогноз погоди
До 12 січня на кондитерській фабриці оголошено перемир'я: підписано Меморандум
5 січня 2016 року 19:01
Сторони у спірній ситуації, що склалася довкола кондитерської фабрики, нарешті дійшли компромісу та підписали меморандум. Про це 5 січня під час спільної прес-конференції розповіли представники міської, обласної влади та голова депутатської комісії з питань регламенту та депутатської діяльності обласної ради Сидір Кізін. Сторони спору до 12 січня мають докласти зусиль для досягнення згоди та підписати Дорожню карту остаточного вирішення конфлікту. Такого результату вдалося досягти завдяки наполегливості представників влади міста та області, розповідає перший заступник міського голови Олексій Ясюнецький.
 
"Основна мета зустрічі - заспокоїти людей, на сьогодні на Житомирській кондитерській фабриці все спокійно. До 12 січня сторони мають зупинити всі заходи: мітинги, конфлікти, провокації. Зараз на підприємстві не має "тітушок", представників різних сторін, лише охорона: по 10 людей з кожної сторони і 30 представників поліції. Також сторони підготували списки осіб, які можуть вільно проходити на підприємство, щоб забезпечувати його діяльність. Сподіваємось, що ситуацію буде вирішено мирним, правовим шляхом", - зазначив Олексій Ясюнецький.
 
Влада міста наголошує на своєму невтручанні у корпоративний конфлікт, але зробить усе для владнання безладів та забезпечення безпеки та спокою житомирян.  Позицію міської влади щодо конфлікту на Житомирській кондитерській фабриці можна прочитати тут.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
403403 Forbidden