Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 31
візитів сьогодні: 5558
візитів всього: 481395
Прогноз погоди
У Житомирі обрано голову молодіжного виконкому
30 грудня 2015 року 12:11
29 грудня 2015 року на другому засіданні молодіжного виконкому, що був створений у Житомирі у День місцевого самоврядування, обрали голову. Ним став Михайло Сергійчук, учень 10 класу Житомирської міської гуманітарної гімназії №23. Заступниками голови обрали Андрія Дрожака, учня 11 класу Житомирського міського колегіуму, та Бугайчук Анастасію, ученицю 10 класу ЗОШ №33.
 
Секретар міської ради Наталія Чиж, відкриваючи засідання, привітала членів молодіжного виконкому з наступаючими святами та запросила до активної роботи в новоствореному органі.
 
«Сприймайте мене як партнера, старшого колегу. Тому прошу висловлювати свої ідеї, оскільки кожен з вас має право бути почутим та формуйте свої бачення у відповідні рішення», - запропонувала Н.Чиж.
 
На засіданні члени «виконкому майбутнього» представили власні бачення щодо розвитку Житомира та молодіжної політики міста. Серед ідей: безкоштовний проїзд школярів у міському транспорті, проведення суботників, онлайн-трансляції засідань виконкому, круглі столи з відомими людьми та щорічні благодійні марафони, Інтернет у кожну школу з вільним доступом та багато інших.
 
Секретар Житомирської міської ради Наталія Чиж запропонувала молодіжному виконкому обрати дорадчу раду, до складу якої увійдуть інші кандидати на голову ради – Каріна Поліщук, учениця 11 класу ЗОШ №15, Валерія Соколова, учениця 8 класу ЗОШ №28, та Олександр Похильченко, учень 10 класу ЗОШ №36..
 
Наталія Чиж запевнила членів молодіжного виконкому у своїй підтримці та зауважила на високій відповідальності кожного члена виконкому.
 
«Ваші однолітки покладають на вас велику надію – вони доручили вам тут представляти цілу школу. Тому ставте завдання нам, владі, приймайте рішення, пишіть звернення, але пропишіть завдання і собі та чітко їх виконуйте», - зазначила Н.Чиж.
 
Унікальний дитячий рух Житомира – створення молодіжного виконкому «Виконкому майбутнього» обіцяє плідно працювати та стати прикладом для наслідування учнівському самоврядуванню інших міст України.
 
Управління по зв’язках з громадськістю міської ради


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare