Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 34
візитів сьогодні: 5552
візитів всього: 476825
Прогноз погоди
Вихованці Житомирського Центру творчості дітей і молоді представили свої роботи в Нью-Йорку
22 грудня 2015 року 09:25
24 листопада 2015 року в Нью-Йорку, в штаб-квартирі ООН, в будівлі Генеральної Асамблеї ООН Всеукраїнський благодійний фонд Ігоря Янковського «Ініціатива заради майбутнього» за підтримки МЗС України відкрив художню виставку «ВІРА. НАДІЯ. ЛЮБОВ.»
 
Вперше в Нью-Йорку Фондом Янковського було представлено експозицію, що складається з 60 картин переможців та фіналістів Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «ВІРА.НАДІЯ.ЛЮБОВ.», який традиційно Фонд провів навесні 2015 року. Найбільший в Україні Конкурс дитячих малюнків за два місяці зібрав понад півтисячі картин юних українців. Організатори отримали 563 роботи, з 19 регіонів України.
 
Вихованці Народної студії «Юний художник» Житомирського Центру творчості дітей і молоді вже третій рік поспіль беруть участь у Всеукраїнських конкурсах дитячого малюнку, які організовує благодійний фонд «Ініціатива заради майбутнього» та показують високі результати. Іринка Дронь, Богдан Щербатюк, Олександра Средзінська стали переможцями Всеукраїнського конкурсу «ВІРА. НАДІЯ. ЛЮБОВ.» та побували на урочистій церемонії нагородження юних талантів України, яка відбулася влітку 2015 року у столичному «Українському домі» на Хрещатику. А ще 7 малюнків вихованців Народної студії «Юний художник» потрапили до експозиції Всеукраїнської виставки, як кращі роботи обдарованої молоді України.
 
Протягом усього літа виставку малюнків «ВІРА. НАДІЯ. ЛЮБОВ.», яка експонувалась в «Українському домі» переглянули тисячі українців з різних регіонів нашої країни.
 
Виставка переможців конкурсу малюнків завітала до Нью-Йорку та продемонструвала світ дитячих фантазій та мрій дипломатам, політикам, послам, представникам міжнародних організацій в залі Генеральної Асамблеї ООН. Роботи юних житомирян-переможців конкурсу малюнків: Олександри Средзінської «Великоднє дерево», Богдана Щербатюка «Я та мій брат Роман», Іринки Дронь «Янголи та їхні коники», а також Анастасії Єфанової «Лебедина вірність» - учасниці експозиції «ВІРА. НАДІЯ.ЛЮБОВ.» демонструють свій талант міжнародній спільноті в Нью-Йорку в будівлі Генеральної Асамблеї ООН.
 
Відкриття виставки дитячих малюнків особисто відвідали глави делегацій – постійні представники при ООН посли Фінляндії, Болгарії, Індонезії, Люксембургу, Білорусі, островів Фіджі і ряду африканських країн. Також з експозицією ознайомився голова 70-ї ювілейної сесії Генеральної асамблеї ООН екс-спікер парламенту Данії Могенс Люккетофт.
 
  • Робота Іринки Дронь «Янголи та їхні коники»
  • Робота Анастасії Єфанової «Лебедина вірність»
  • Робота Олександри Средзінської «Великоднє дерево»


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare