Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів:
візитів сьогодні: 5557
візитів всього: 481388
Прогноз погоди
Передай ялинкову прикрасу військовим у Слов'янськ. Подаруй свято герою
18 грудня 2015 року 19:25
 
Міський голова Сергій Сухомлин звертається до усіх житомирян з ініціативою підбадьорити наших військових, допомогти створити для хлопців Новорічний настрій. Щоб вони відчули турботу, увагу та знали, що ми  - житомиряни з ними.
 
"Ми розробили цілий ряд заходів щодо поздоровлень дітей учасників АТО 95-тої бригади та інших підрозділів. Також будемо поздоровляти з Новорічними святами тих хлопців з 95-ки, які зараз знаходяться в місті Слов'янськ. Ми їм вже приготували різні подарунки, а окрім них хотілося б створити їм справжню новорічну атмосферу, яка б їм нагадувала про те, що ми, житомиряни, чекаємо на них і вдячні їм за подвиг та героїзм. Тож звертаюся до мешканців міста: До 28 грудня у приміщенні міськради буде проходити збір ялинкових прикрас для того, щоб передати їх на Схід хлопцям, у Слов'янськ. Щоб військові могли прикрасити ялинку. 29 грудня ялинкові прикраси будуть в Слов'янську у хлопців", - зазначає Сергій Сухомлин.
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare