Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 24
візитів сьогодні: 5557
візитів всього: 481384
Прогноз погоди
Борг перед освітянами та працівниками медицини за листопад закрито у повному обсязі
18 грудня 2015 року 13:24
За відповідне рішення проголосували депутати міської ради під час позачергової сесії 18 грудня. Для того, щоб виплатити борг по зарплаті було перерозподілено раніше отримані державні субвенції та виділено з міського бюджету 2 млн.600 тис.грн.
 
"За листопад місяць вчителям та медичним працівникам на зарплатню було необхідно більше 18 млн.грн. Внутрішніми перерозподілами асигнувань та субвенцій та виділивши 2 млн. 600 тис.грн з міського бюджету ми забезпечили розрахунки по боргу. Чекаємо негайну субвенцію з державного бюджету, щоб виплачувати аванс за грудень" - розповів директор департаменту фінансів Сергій Гаращук.
 
Міський голова Сергій Сухомлин зазначив, що ввечері 18 грудня стане відомо яку суму субвенції Житомир отримає для вчителів та медичних працівників на виплату по зарплаті за грудень місяць. Рішення залежатиме від бюджетної комісії ОДА.
 
"За результатами моїх поїздок минулого тижня до Києва, в середу Кабмін розглянув питання виділення додаткової субвенції на Житомирську область. За процедурою вона приходить на область і бюджетна комісія повинна проголосувати. Сьогодні в 16:00 пройде засідання бюджетної комісії і ми розраховуємо, що Житомир отримає порядку не менше 20 млн.грн. цієї субвенції. На наступному тижні, якщо буде необхідно, ми будемо проводити позачергову сесію щоб прийняти ці гроші і виплатити зарплату за грудень. Але ми ще спробуємо до кінця року забрати гроші у держави, щоб по максимуму заощадити свій бюджет" - зауважив Сергій Сухомлин.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare