Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 27
візитів сьогодні: 5556
візитів всього: 481384
Прогноз погоди
Головний фінансовий документ міста депутати розглядатимуть після сесії обласної ради
11 грудня 2015 року 20:12
Бюджет Житомира на 2016 рік буде розглянуто до Нового року, але після проведення сесії обласної ради. Про це журналістам розповів мер міста Сергій Сухомлин після позачергового засідання виконавчого комітету 11 грудня. На разі над бюджетом 2016 року триває робота і як вже зазначалося, попередньо до розгляду він буде представлений на виконкомі у понеділок.
 
"Бюджет на 2016 рік опрацьовано майже на 80%, - зазначив Сергій Сухомлин. - Вчора ми з заступниками почали вносити додаткові коригування до бюджету з 16:00 години і близько 21:00 розійшлися. На позачерговому виконкомі ми запропонуємо достатньо багато змін до бюджету і в частині економії по багатьом статтям і про додаткове фінансування на ті напрямки, які потрібно посилити. Це стосується спорту, тут недостатнє фінансування. Також додатково ми розглядаємо фінансування лікарень, шкіл, дитячих садочків для того, щоб можна було прибрати добровільні внески в стінах цих закладів. Ми свідомо йдемо на цей крок розуміючи, що це достатньо болюче питання, особливо в такій важкій економічній ситуації. Ми розглядаємо питання закупівлі необхідних миючих засобів по дитсадкам, щоб з батьків ці кошти не збирали. Плануємо підтримати приватні школи, у нас є три недержавні школи, які працюють у місті Житомирі. Вони видають дипломи державного зразку, але не мають фінансової підтримки з міського бюджету. Ми розробляємо программу, завдяки якій ми зможемо частково підтримати ці навчальні заклади, які не поступаються у якості навчання іншим школам, що фінансуються з державного бюджету".


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare