Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів:
візитів сьогодні: 5558
візитів всього: 481399
Прогноз погоди
У Житомирі в обласній філармонії відбудеться вечір пам'яті Святослава Ріхтера
9 грудня 2015 року 11:25
5-6 грудня 2015 року в Одесі в Лютеранському кафедральному соборі Святого Павла відбувся вечір пам'яті Святослава Ріхтера, присвячений 100-річчю від дня народження нашого земляка, на якому Людмила Кочевенко, директор музичної школи №2 імені Святослава Ріхтера, представляла Житомир – батьківщину геніального музиканта.
 
Як розповіла Людмила Кочевенко, на творчому вечорі звучали записи музики у виконанні С. Ріхтера, демонструвалися аудіо- та відеоматеріали із власної колекції Юрія Бохонова. Ведучі заходу Голова Міжнародної громадської організації «Товариство німців України - «Відергебурт» Володимир Піньковський та Юрій Бохонов, кандидат фізико–математичних наук, доцент кафедри математичних методів системного аналізу  ННК «ІПСА», дослідник спадщини Святослава Ріхтера. Юрій Євгенович, великий шанувальник С.Ріхтера, неодноразово бував в Житомирі  і передав музичній школі на зберігання листи, особисті речі видатного піаніста. До 100-річчя знаменитого музиканта він подарував для музейної Кімнати унікальну колекцію документів, фотографій, відеоматеріали та записи музичних творів у виконанні піаніста.
 
«На згадку про Житомир, де народився Святослав Ріхтер, від нашої школи я передала в подарунок організаторам заходу у Кірху Святого Павла та Благодійному фонду «Товариство розвитку» фотоальбом «До 100-річчя знаменитого земляка» виданий в музичній школі №2 імені Святослава Ріхтера, в якому містяться фото про життя школи, досягнення її вихованців та фото Святослава Ріхтера, його родини, етапи творчого шляху. Під час зустрічі були приємні спілкування з професіоналами та любителями музичного мистецтва», - розповіла Людмила Кочевенко.
 
14 грудня 2015 року в Житомирі в обласній філармонії імені Святослава Ріхтера відбудеться вечір пам'яті Святослава Ріхтера, присвячений 100-річчю від дня народження, куди організатори запрошують шанувальників геніального піаніста, любителів музики та  всіх бажаючих.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare