Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 25
візитів сьогодні: 5554
візитів всього: 481378
Прогноз погоди
У понеділок у міській раді День відкритих дверей
4 грудня 2015 року 14:20
7 грудня, У День місцевого самоврядування, у Житомирській міській раді відбудеться День відкритих дверей. Усі двері кабінетів посадовців відкриті для відвідувачів. Без попереднього запису можна зайти у будь-яке управління, будь-який кабінет міської ради і познайомитися із роботою посадових осіб органів місцевого самоврядування, отримати консультацію чи допомогу.
 
У цей день з 9.00 год. усі посадовці чекають на відвідувачів.
 
10.00 – 18.00 год. - віртуальна екскурсійна програма історичними місцями рідного Житомира та приміщенням міської ради.
 
16.00 год. - засідання «молодіжного виконкому» (прес-центр міської ради), де діти виступатимуть з власними пропозиціями до міського голови щодо розвитку міста Житомира.
 
На І та ІІ поверхах встановлені екрани, розміщено виставку тематичних творів про місто Житомир та фотовиставку органів самоврядування навчальних закладів міста. Майстри народних художніх промислів встановлюють експозицію з дідухів. На І поверсі та біля сесійної  зали розміщено виставку майстрів народних художніх промислів, забезпечено організацію та проведення майстер-класів з петриківського розпису, виготовлення ляльки-мотанки, орігамі, новорічних прикрас та інше.
 
На головних сходах дівчата в українському зимовому вбранні запрошують всіх бажаючих завітати до приміщення міської ради. На вході до міської ради  мешканців міста вітатиме струнний академічний ансамбль скрипалів викладачів музичної школи №5.
 
В сесійній залі міської ради концертну програму забезпечує хор учнів старших класів музичної школи № 5, переможець Міжнародного конкурсу «Хорус-інсайт» (Італія, Рим) та народний аматорський  естрадний ансамбль викладачів «Лайф-мюзік-бенд».

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare